خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده با بهترین قیمت

خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده می تواند راه حلی سریع و مناسب برای افرادی باشد که به دنبال شرکت یا موسسه ای برای شرکت در مناقصات یا مزایدات خاص هستند.

 به خصوص زمانی که تایم کمی برای ثبت و دریافت مجوزها دارند.

یا اگر شما شرکتی دارید که دیگر تمایلی به فعالیت با آن ندارید، می‌توانید به سادگی و به صورت قانونی آن را به اشخاص حقیقی یا حقوقی واگذار کنید.

ما در اینجا به  شما در خرید و فروش شرکت آماده و ثبت شده کمک می‌کنیم

 • یافتن شرکت آماده:  ما با توجه به نیاز شما، بهترین شرکت‌های آماده را به شما معرفی می‌کنیم.
 • یافتن مشتری برای شرکت آماده: ما با توجه به شرایط شرکت یا موسسه شما بهترین مشتری با مناسبترین قیمت را برای شما پیدا می‌کنیم.
 • انجام مراحل انتقال: تمامی مراحل قانونی مربوط به انتقال شرکت را به طور کامل انجام می‌دهیم.
 • مشاوره تخصصی رایگان: کارشناسان ما در تمام مراحل خرید و فروش شرکت در کنار شما خواهند بود و شما را راهنمایی می‌کنند.

با ما تماس بگیرید تا از خدمات ما در زمینه خرید و فروش شرکت‌های آماده بهره‌مند شوید.

02188423996

جهت تکمیل فرم درخواست خرید یا فروش شرکت کلیک نمایید.

خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده


جهت تکمیل فرم درخواست مشاوره مالی و تامین سرمایه کلیک نمایید.

خدمات ما در مشاوره  تامین مالی : 

- بررسی وضعیت اعتباری شرکت 

- ارائه گزارش اولیه از وضعیت اعتباری شرکت و نیازهای اعتباری 

- مشاوره های لازم جهت ایجاد زیر ساختهای تامین مالی و اعتباری 

- ارائه گزارش و برنامه مدون جهت تامین مالی و اعتباری 

- مشاوره تامین مالی و اعتبارات لازم مطابق استراتژی های سازمان 

- مشاوره استراتژی و برنامه تای مالی شرکتها 

- نظارت و پشتیبانی جهت پیاده سازی برنامه های جذب منابع مالی و تامین مالی و اعتبارات شرکتها

مزایای خرید شرکت آماده

 • صرفه جویی در زمان: فرآیند ثبت شرکت و دریافت مجوزها می تواند زمان بر باشد، در حالی که با خرید شرکت آماده می توانید بلافاصله در مناقصات و مزایدات شرکت کنید.
 • کاهش هزینه ها: هزینه ثبت شرکت و دریافت مجوزها می تواند بالا باشد، در حالی که با خرید شرکت آماده می توانید از این هزینه ها صرفه جویی کنید.
 • دسترسی به مجوزها و رتبه بندی: برخی از شرکت های آماده دارای مجوزها و رتبه بندی هایی هستند که می توانند برای شرکت در مناقصات و مزایدات خاص ضروری باشند.
 • سابقه فعالیت: برخی از شرکت های آماده دارای سابقه فعالیت هستند که می تواند به اعتبار شما در مناقصات و مزایدات کمک کند.

نکاتی که باید قبل از خرید شرکت آماده در نظر بگیرید:

 • نوع فعالیت شرکت: مطمئن شوید که نوع فعالیت شرکت با مناقصات یا مزایده هایی که می خواهید در آنها شرکت کنید مطابقت دارد.
 • مجوزها و رتبه بندی: بررسی کنید که شرکت دارای مجوزها و رتبه بندی های لازم برای شرکت در مناقصات و مزایدات خاص باشد.
 • سابقه فعالیت: سابقه فعالیت شرکت را بررسی کنید تا مطمئن شوید که سابقه خوبی دارد.
 • وضعیت مالی: وضعیت مالی شرکت را بررسی کنید تا مطمئن شوید که بدهی یا تعهدات مالی قابل توجهی ندارد.
 • مالکیت شرکت: مطمئن شوید که مالکیت شرکت به طور قانونی به شما منتقل می شود.

نحوه خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده:

 • پیدا کردن شرکت مناسب: می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما اقدام به یافتن شرکت های آماده برای فروش کنید.
 • مذاکره با فروشنده: پس از پیدا کردن شرکت مناسب، کارشناسان ما  اقدا به مذاکره با فروشنده نموده و با توجه به شرایط شرکت بهترین قیمت را برای خرید شرکت آماده مشخص می نمایند.
 • انعقاد قرارداد: پس از توافق با فروشنده، قرارداد خرید شرکت توسط کارشناسان تنظیم میگردد.
 • انتقال مالکیت: پس از امضای قرارداد، اانتقال مالکیت شرکت  بصورت کاملا قانونی تحت نظر کارشناسان و وکلای ما انجام شده و شرکت به شما منتقل می شود.

مزایای خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده:

 • صرفه جویی در زمان: فرآیند انحلال شرکت می تواند زمان بر باشد، در حالی که با فروش شرکت آماده می توانید به سرعت از شر آن خلاص شوید.
 • کاهش هزینه ها: هزینه انحلال شرکت می تواند بالا باشد، در حالی که با فروش شرکت آماده می توانید از این هزینه ها صرفه جویی کنید.
 • کسب سود: می توانید با فروش شرکت آماده به سود برسید.

نحوه خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده:

 • تعیین قیمت: باید قیمتی برای شرکت خود تعیین کنید که هم برای شما و هم برای خریداران مناسب باشد.
 • بازاریابی شرکت: باید شرکت خود را به خریداران بالقوه معرفی کنید.
 • مذاکره با خریداران: باید با خریداران در مورد قیمت و شرایط فروش مذاکره شود.
 • انعقاد قرارداد: پس از توافق با خریدار، باید قرارداد فروش شرکت را منعقد کنید.
 • انتقال مالکیت: پس از امضای قرارداد، مالکیت شرکت به خریدار منتقل می شود.

گاهی اوقات زمانی که با مناقصه یا مزایده ای مواجهه می شوید و تصمیم می گیرید که در آن شرکت نمائید و از شرایط آن داشتن شرکت با شرایط اعلام شده است، بهترین راه خرید شرکت آماده می باشد.

مزیت های کار با ما

خرید و فروش شرکت ثبت شده


کلیاتی در مورد خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده

در برخی از شرایط اضطراری مانند زمانی که با مناقصه یا مزایده ای مواجهه می شوید و تصمیم می گیرید که در آن شرکت نمائید و از شرایط آن داشتن شرکت با شرایط اعلام شده است.

 اما اگر شما شرکتی جهت حضور در این مناقصه یا مزایده را ندارید و همینطور فرصت به ثبت رسانیدن شرکت و زمان کافی جهت طی کردن مراحل دریافت کد اقتصادی را ندارید.

به شما پیشنهاد می دهیم که از شرکت های آماده ثبت شده و دارای کد اقتصادی یا رتبه بندی یا سایر مدارک مورد نظر؛ برای دستیابی به اهداف مدنظرتان استفاده کنید تا سریعتر به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید.

 بنابراین میتوان گفت خرید شرکت آماده جایگزینی بسیار مناسب برای ثبت شرکت می باشد.

اگر کد اقتصادی را ندارید؛ به شما پیشنهاد می دهیم که از شرکت های آماده ثبت شده و دارای کد اقتصادی یا رتبه بندی یا سایر مدارک مورد نظر؛ برای دستیابی به اهداف مدنظرتان استفاده کنید تا سریعتر به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید.

 بنابراین میتوان گفت خرید شرکت آماده جایگزینی بسیار مناسب برای ثبت شرکت می باشد.

اما به این نکته نیز توجه نمائید که قبل از خریداری کردن شرکت بایستی اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشید و یا کسب نمائید تا هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جوئی نمائید و متحمل زمان زیاد و هزینه های گزاف نشوید.

شما باید تلاش کنید در کمترین زمان و با بهینه ترین هزینه، با بالاترین کیفیت به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید.

 خرید انواع شرکت های با مسئولیت محدود، سهامی خاص، موسسه، سهامی عام، تعاونی.

خرید انواع شرکت های دارای رتبه، خرید انواع شرکت های با عملکرد و بدون عملکرد، شرکت های دارای کد اقتصادی و بدون کد اقتصادی و.... در موسسه خدمات اداری آلامتو قابل انجام می باشد.

شما می توانید شرکت مورد نظر خود را از ما بخواهید.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تکمیلی در خصوص خرید انواع شرکت های ثبت شده و آماده واگذاری با کارشناسان ما در موسسه ثبتی آلامتو تماس حاصل فرمائید.

راهنمای کامل خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده صفر تا صد خرید شرکت آماده

خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده به چه معناست؟

برخی از افراد و یا شرکت ها به سرعت نیازمند شرکت هستند تا سریعتر به هدف مورد نظرشان دست پیدا کنند.

اما از آنجاییکه زمان برای این افراد حائز اهمیت می باشد و به دلیل تعجیل در رسیدن به هدف فرصت به ثبت رسانیدن شرکت و زمان کافی جهت طی کردن مراحل دریافت کد اقتصادی را ندارند.

به این افراد پیشنهاد می دهیم که از شرکت های آماده ثبت شده و دارای کداقتصادی یا رتبه بندی یا سایر مدارک مورد نظر؛ برای دستیابی به اهداف مدنظرشان استفاده کنند.

 اما این افراد قبل از خریداری نمودن شرکت بایستی اطلاعات کافی را در این زمینه کسب نمایند تا بدون اتلاف زمان و صرف هزینه های گزاف، در کمترین زمان ممکن و با بهینه ترین هزینه، به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنند.

 بنابراین خرید شرکت آماده؛ جایگزینی بسیار مناسب برای ثبت شرکت می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تکمیلی در خصوص خرید انواع شرکت های ثبت شده و آماده واگذاری می توانید با کارشناسان ما در موسسه خدمات اداری آلامتو تماس حاصل فرمایید.

نکاتی که قبل از خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده باید توجه نمود:

در ابتدای تصمیم به خرید شرکت باید به نوع شرکت دقت نمود و نوع شرکت را به توجه به هدف مورد نظر انتخاب نمود.خرید و فروش شرکت ثبت شده

انواع شرکت اعم از شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام، موسسه، تعاونی و… می باشد، که قبلا در مورد آنها به تفصیل توضیح داده شده است و جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های مرتبط هر نوع شرکت کلیک نمائید.

سپس به موارد دیگری مانند رتبه دار بودن یا نبودن شرکت و نوع رتبه شرکت یا همان گرید شرکت، آدرس و محل ثبت شرکت، مدت زمانی که از تاسیس شرکت سپری می شود.

 میزان کارکرد یا بدون فعالیت بودن شرکت، داشتن کد اقتصادی و پرونده مالیاتی در حوزه مربوطه و عدم بدهی های مالیاتی- بیمه – گمرک و.... توجه نمائید.

اگر تصمیم به خرید شرکت و یا حتی فروش شرکت دارید، باید حتما از یک کارشناسی که اطلاعات جامعی در مورد شرکت ها و نحوه انتقال شرکت دارد، در کنار خودتان استفاده نمائید.

تا در روند انتقال و جابجائی شرکت با مشکلات مواجه نشوید.

چرا که روابط حقوقی و ثبتی شرکت ها دارای نکات بسیار زیاد و پیچیده ای است که اکیدا توصیه می شود جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات، همراه با یک کارشناس امور ثبتی خرید و یا فروش و انتقال شرکت و مدارک مرتبط با شرکت را انجام دهید.

مزایای خرید شرکت آماده :

1. چنانچه شرکت خریداری شده دارای کداقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی و ارزش افزوده باشد نیازی به وقت گذاشتن و اخذ و پیگیری مجدد نخواهد بود.
2. صرفه جویی در وقت و هزینه هم جهت ثبت شرکت و هم جهت اخذ سایر مدارک مرتبط با شرکت مانند تشکیل پرونده دارایی، ارزش افزوده، کدکارگاهی، رتبه بندی، کارت بازرگانی و.....خرید شرکت آماده
3. اگر شرکت دارای رتبه بندی باشد نیاز به صرف وقت و هزینه برای اخذ رتبه بندی نمی باشد.
4. چنانچه شرکتی که خریداری شده است دارای عملکرد مثبت و بالا باشد از سوابق تجاری و عملکرد و سابقه مثبت و بالای آن برای کسب و کار خود استفاده نموده و اعتبار بیشتری در انجام کارها به کارفرمایان خواهید داد.
5. زمانی که شرکت آماده خریداری و به نام افراد جدید انتقال داده می شود، تمامی امتیازات شرکت به طور کامل به شخص خریدار انتقال داده می شود.

برخی از این امتیازات شامل سهام، امتیاز رتبه بندی، کارت بازرگانی، برند و ... می باشند. با خرید شرکت آماده می توان از سابقه، اعتبار و شهرت شرکتی که ثبت شده است، استفاده نمود.


هزینه خرید شرکت آماده

هزینه خرید شرکت با توجه به شرایط و مدارکی که شرکت دارد، تعیین می شود و برای خرید شرکت ها مبلغ مشخصی را نمیتوان در نظر گرفت.

 زیرا مبلغ هم به سلیقه شخص دارنده شرکت بستگی دارد و هم به مدارک و امتیازاتی که شرکت دارد مانند: نوع شرکت، رتبه داشتن یا نداشتن شرکت، شرکت دارای عملکرد و کارکرد می باشد یا خیر، اظهارنامه های مالیاتی و ارزش افزوده را به طور کامل انجام داده است یا خیر، کد اقتصادی دارد یا ندارد و بدهی مالیاتی دارد یا دارای بدهی می باشد و ... .

قیمت خرید شرکت های رتبه دار بیشتر از شرکت های بدون رتبه بندی است؛ همینطور شرکت های دارای رتبه بندی هر چقدر مدت زمان بیشتری از زمان حضور مهندس در شرکت باقی مانده باشد، هزینه خرید یا فروش آن بیشتر می باشد.

بنابراین به طور معمول پس از بررسی شرایط و مدارکی که شرکت دارد؛ قیمت و ارزش شرکت های آماده ثبت شده با توافق طرفین فروشنده و خریدار مشخص و نقل و انتقال شرکت آماده انجام می شود.


خرید شرکت با مسئولیت محدود:

طبق ماده ۹۴ قانون تجارت ایران، شرکت با مسئولیت محدود‎یا ال‌ال‌سی یکی ازانواع شخص حقوقی است که بین دو یا چند نفر برای انجام امور تجاری تشکیل می شود، در این نوع از شرکت سرمایه به سهام تقسیم نمی شود.

 و هر یک از شرکاء به میزان سرمایه ای که جهت تاسیس شرکت آورده اند در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت می باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت با مسئولیت محدود می توانید به مقاله ثبت شرکت با مسئولیت محدود مراجعه فرمائید.

شرکت های با مسئولیت محدود به دلیل نیاز به تعداد کمتر شرکا و تغییرات راحت تر و عدم نیاز به بازرس از مقبولیت بالائی جهت خریداری برخوردار است.


خرید شرکت سهامی خاص:

بر خلاف شرکت های با مسئولیت محدود سرمایه در شرکت سهامی خاص به قطعات سهام تقسیم می شود به همین دلیل شرکت سهامی گفته می شود و به دلیل اینکه در آن هر شخص سهامدار به میزان سرمایه ی خود مسئولیت دارد نسبت به شرکت با مسئولیت محدود معتبرتر محسوب می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت با مسئولیت محدود می توانید به مقاله ثبت شرکت سهامی خاص مراجعه فرمائید.


خرید شرکت های قدیمی با سابقه بالا

شرکت های قدیمی به دلیل اینکه دارای سابقه ثبتی بیشتری هستند نسبت به شرکت هائی که به تازگی تاسیس می شوند معتبرتر ند.

بسیاری از افرادی که به دنبال خرید و فروش شرکت آماده ثبت شده هستند تمایل دارند شرکت های قدیمی و با سابقه ثبت بالا را خریداری نمایند و از امتیازات مربوط به شرکت قدیمی و با سابقه استفاده نمایند.


فروش شرکت ثبت شده

مختصری در مورد فروش شرکت آماده:

آیا تاکنون می دانستید شرکتی که به تازگی یا طی سالهای گذشته به ثبت رسانده اید و دیگر تمایلی به نگه داشتن یا ادامه فعالیت با آن را ندارید؛

می توانید به صورت کاملا قانونی به سایر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی واگذار و منتقل نمائید.

این در حالی است که شما علاوه بر اینکه بابت تغییرات و یا انحلال آن متحمل هزینه نمی شوید بلکه می توانید از واگذاری و فروش آن سود و منفعت به دست بیاورید. 


از جمله دلایل واگذاری و انتقال شرکت به سایر افراد عدم تمایل اعضا و شرکای شرکت به نگه داشتن شرکت و انصراف از ادامه فعالیت با شرکت ثبت شده است.

همچنین در بسیاری از موارد میان شرکا اختلاف ایجاد شده و شرکا دچار ورشکستگی مالی می شوند.

در این شرایط اعضا و سهامداران می توانند به جای منحل کردن شرکت، در چارچوب قوانین و ضوابط شرکت خود را به سایر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی واگذار نموده و در قبال واگذاری (فروش) شرکت مبلغی نیز دریافت نمایند.

 این هم شامل شرکت هائی است که دارای سابقه مثبت فعالیت هستند و هم شامل شرکت هائی که تاکنون هیچگونه فعالیتی نداشته اند.

پس از اینکه شرکت واگذار (فروخته) شد و روند انتقال شرکت به افراد دیگر به طور کامل و قانونی انجام شد.

تمامی مسئولیت ها بر عهده صاحبان و سرمایه گذاران جدید شرکت می باشد و با خروج اعضا و شرکای قبلی مسئولیت شرکت به طور کامل از صاحبان قبلی سلب می شود. 

زمانی که به هر دلیلی قصد نگه داشتن و ادامه فعالیت با شرکت را نداشتید؛ می توانید با مراجعه یا تماس با کارشناسان ما در موسسه ثبتی آلامتو در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت شرکت آماده خود را به فروش برسانید.

تا ضمن اینکه متحمل هزینه تغییرات یا انحلال شرکت نمی شوید از فروش شرکت آماده خود درآمدی هم کسب نمائید.

راهنمای گام به گام فروش شرکت، صفر تا صد فروش شرکت آماده ( گام به گام فروش شرکت ثبت شده)

فروش شرکت آماده به چه معناست؟

آیا تاکنون می دانستید شرکتی که به تازگی یا طی سالهای قبل به ثبت رسانده اید اما با گذشت زمان و در صورت انصراف از ادامه فعالیت با آن در هر صورتی اگر قبلا برای انجام فعالیتی از آن استفاده کرده اید قابل فروش است.

شرکت شما حتی  بدون داشتن سوابق کار و فعالیت؛ به ساده ترین شکل ممکن و به صورت کاملا قانونی قابل واگذاری و نقل و انتقال به سایر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی می باشد و این در حالی است که شما می توانید از واگذاری و فروش آن سود و منفعت به دست بیاورید.


از جمله دلایل عمده واگذاری و انتقال شرکت به افرادی دیگر عدم تمایل اعضا و شرکای شرکت و انصراف از ادامه فعالیت با شرکت ثبت شده است همچنین در بسیاری از موارد شرکا میان خود به اختلاف خورده و دچار ورشکستگی مالی می شوند.

در این شرایط صاحبان و سهامداران شرکت می توانند به جای منحل نمودن شرکت، در چارچوب قوانین و ضوابط شرکت خود را به سایر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی واگذار نمایند و در قبال آن مبلغی دریافت نمایند.


پس از واگذاری (فروش شرکت) و انتقال شرکت به افراد دیگر، تمامی مسئولیت ها بر عهده صاحبان و سرمایه گذاران جدید شرکت گذاشته می شود و با خروج اعضا و شرکای قبلی مسئولیت شرکت به طور کامل از صاحبان قبلی سلب می شود.


زمانی که به هردلیلی قصد ادامه فعالیت در شرکت را ندارید؛ می توانید با مراجعه یا تماس با کارشناسان ما در موسسه ثبتی آلامتو درکوتاهترین زمان و بهترین نرخ شرکت آماده خود را به فروش برسانید تا ضمن اینکه متحمل هزینه تغییرات یا انحلال شرکت نمی شوید از فروش شرکت آماده خود درآمدی هم کسب نمائید.

نکاتی که در مورد فروش شرکت باید توجه نمود:

در صورت فروش شرکت نیازی به انحلال شرکت نمی باشد که نیازمند زمان و مراحل طولانی و پر هزینه ای می باشد.

توجه نمائید که هر زمان و به هردلیلی از ادامه فعالیت با شرکت منصرف شدید؛ می توانید با مراجعه یا تماس با کارشناسان ما در موسسه ثبتی آلامتو درکوتاهترین زمان و بهترین نرخ شرکت آماده خود را به فروش برسانید تا ضمن اینکه متحمل هزینه تغییرات یا انحلال شرکت نمی شوید از فروش شرکت آماده خود درآمدی هم کسب نمائید.

اگر تصمیم به خرید و یا حتی فروش شرکت دارید، باید حتما از یک کارشناسی که اطلاعات جامعی در مورد شرکت ها و نحوه انتقال شرکت دارد، در کنار خودتان استفاده نمائید، تا در روند انتقال و جابجائی شرکت با مشکلات مواجه نشوید.

چرا که روابط حقوقی و ثبتی شرکت ها دارای نکات بسیار زیاد و پیچیده ای است که اکیدا توصیه می شود جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات، همراه با یک کارشناس امور ثبتی خرید و یا فروش و انتقال شرکت و مدارک مرتبط با شرکت را انجام دهید. 


مزایای فروش شرکت ثبت شده:

در صورتی که دیگر تمایل به ادامه فعالیت با شرکت قبلی خود را ندارید و یا به تازگی شرکت ثبت نموده اید اما مطابق برنامه ریزی نمی توانید کار مورد نظرتان را انجام دهید.

با فروش شرکت علاوه بر اینکه نیاز به پرداخت هزینه های مربوط به انحلال شرکت و یا هزینه های نگهداری سالانه شرکت را ندارید می توانید از فروش شرکت سودی را دریافت کنید.

 قیمت فروش شرکت آماده:

قیمت فروش شرکت آماده با توجه به شرایط و مدارکی که شرکت دارد، تعیین می شود و برای فروختن شرکت ها مبلغ مشخصی را نمیتوان در نظر گرفت، زیرا مبلغ هم به سلیقه شخص دارنده شرکت بستگی دارد و هم به مدارک و امتیازاتی که شرکت دارد.

 مانند: نوع شرکت، رتبه داشتن یا نداشتن شرکت، شرکت دارای عملکرد و کارکرد می باشد یا خیر، اظهارنامه های مالیاتی و ارزش افزوده را به طور کامل انجام داده است یا خیر، کد اقتصادی دارد یا ندارد و بدهی مالیاتی دارد یا دارای بدهی می باشد و .....
قیمت فروش شرکت های رتبه دار بیشتر از شرکت های بدون رتبه بندی است؛ همینطور شرکت های دارای رتبه بندی هر چقدر مدت زمان بیشتری از زمان حضور مهندس در شرکت باقی مانده باشد، هزینه خرید یا فروش آن بیشتر می باشد.
بنابراین به طور معمول پس از بررسی شرایط و مدارکی که شرکت دارد؛ قیمت و ارزش شرکت های آماده ثبت شده با توافق طرفین فروشنده و خریدار مشخص و نقل و انتقال شرکت آماده انجام می شود.

مدارک مورد نیاز جهت خرید و فروش شرکت ثبت شده:

بر خلاف مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت، به مدارک زیادی جهت ثبت خرید و فروش شرکت،

نیازی نیست، مدارک لازم برای خرید و فروش شرکت عبارتند از :

1. کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضا و سهامداران فعلی و جدید شرکت

2. کپی روزنامه رسمی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت

3. ارائه اصل مدارک ثبتی شرکت.

4. امضای صورتجلسات تغییر اعضا و شرکای شرکت.

بنابر این یکی دیگر از مزایای خرید و فروش شرکت نسبت به ثبت مستقل آن،

همین عدم نیاز به مدارک مختلف می باشد

انواع شرکت ها جهت خرید و فروش و توضیح مختری در مورد هریک از آن ها:

1) خرید و فروش شرکت های دارای رتبه بندی

شرکت ها از نظر رتبه بندی به انواع مختلفی تقسیم می شوند که شامل شرکت رتبه بندی انبوه سازان، شرکت رتبه بندی پیمانکاری، شرکت رتبه بندی مشاوران، شرکت رتبه بندی انفورماتیک، شرکت رتبه بندی EPC.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله رتبه بندی موجود درسایت مراجعه فرمائید.

2) خرید و فروش شرکت با سابقه ثبتی بالا

با توجه به اینکه درهرکاری هرچقدر سابقه بیشتری وجود داشته باشد کار بهتر انجام می شود، بنابراین کارفرمایان تلاش می کنند با شرکت هائی که دارای سابقه بیشتری هستند کار کنند و خیال آسوده تری داشته باشند.

در بسیاری از موارد جهت دستیابی به اهداف و پروژه های بزرگ، داشتن سوابق کاری و ثبتی بسیار مورد اهمیت و توجه واقع می شود.
اگر تصمیم به خرید شرکت با سابقه ی ثبتی بالا و عملکرد مثبت دارید یا تصمیم به فروش شرکت با سابقه ی ثبتی بالای خود هستید با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید تا در کوتاه ترین زمان بهترین تصمیم را بگیرید و مناسبترین نوع شرکت را خریداری نمائید.خرید شرکت آماده

3) خرید شرکت با مسئولیت محدود

به طور معمول شرکت ها یا به صورت سهامی خاص ثبت می شوند و یا به صورت شرکت با مسئولیت محدود، که شرکت با مسئولیت محدود به دلیل نیاز به تعداد شرکای کمتر و سادگی در عملکرد، مورد استقبال می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله شرکت با مسئولیت محدود که در سایت موجود هست مراجعه فرمائید.

4) خرید شرکت سهامی خاص و خرید شرکت عام

با توجه به اینکه ثبت شرکت های سهامی اعم از خاص و عام از ثبت شرکت های با مسئولیت محدود پیچیده تر می باشد و نیازمند صرف زمان و تعداد نفرات بیشتر و دارای تشریفات قانونی بیشتری است، تمایل به خرید چنین شرکت هائی بالا می باشد.


چنانچه موسسین قصد دارند جهت خرید شرکت سرمایه را با مشارکت مردم و از طریق فروش سهام و با پذیره نویسی تامین نمایند شرکت سهامی عام و چنانچه تصمیم دارند خودشان به طور کامل و با مشارکت همدیگر سرمایه شرکت را تامین کنند سهامی خاص خریداری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ثبت شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام که در سایت موجود هست مراجعه فرمائید.

انواع رتبه بندی شرکت ها

در ابتدا باید بدانیم منظور از رتبه بندی شرکت چیست، همان طور که در مقاله رتبه بندی موجود در سایت موسسه بیان شده است، رتبه بندی بررسی صلاحیت و سنجش کیفیت پیمانکاران در ارائه خدمات می باشد، که توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری انجام می شود.

رتبه های شرکت به طور کلی در پنج شاخه دسته بندی می شوند: پیمانکاری، انبوه سازی، مشاور، مدیریت طرح و ساخت، EPC صنعتی و EPC غیر صنعتی و انفورماتیک.

شاخه های رتبه پیمانکاری شامل

ابنیه و ساختمان، تاسیسات و تجهیزات، آب و فاضلاب، برق و نیرو، مرمت آثار باستانی، نفت و گاز، صنعت و معدن، کشاورزی و فضای سبز، کاوش های زمینی – می باشد.

شاخه های رتبه شرکتهای مشاور شامل

 مهندسی آب، راه و ترابری، انرژی، نفت و گاز، معماری و شهرسازی، پست و مخابرات، مطالعات کشاورزی، صنعت و معدن و گروه تخصصهای مشترک.

خرید و فروش شرکت های دارای رتبه بندی

برای اینکه در مناقصات و مزایده ها شرکت نمایید باید شرکتتان دارای رتبه بندی باشد. شرکت ها از نظر رتبه بندی به دسته های مختلفی شامل موارد زیر تقسیم میشوند.

· شرکت رتبه بندی انبوه سازان

· شرکت رتبه بندی پیمانکاری

· شرکت رتبه بندی مشاوران

· شرکت رتبه بندی انفورماتیک

· شرکت رتبه بندی EPC


 خرید و فروش شرکت در تهران و دیگر شهرها

برای خرید شرکت در تهران حتما از مشاور ثبتی استفاده نمائید که هم بابت قیمت خرید با مشکل مواجهه نشوید و هم روند اداری و مالیاتی شرکت به طور کامل و صحیح انجام شود. در خرید شرکت در تهران دقت نمائید که شرکتی که تصمیم به خرید آن را دارید کاملا مطابق با برنامه ریزی و اهداف شما باشد.

همچنین اگر فروشنده شرکت در تهران هستید دقت نمائید که مدارک را به طور کامل به خریدار منتقل نمائید و روند مالیاتی و اداری به طور کامل انجام شود تا تمام مسئولیت های شرکت از شما ساقط شده و به شخص خریدار جدید منتقل شود. 


خرید شرکت در شیراز:

چنانچه تصمیم به خرید شرکت در شیراز را دارید می توانید با مشاوران خرید و فروش موسسه خدمات اداری آلامتو مشورت گرفته تا بهترین شرکت متناسب با نیازها و هدف هایتان را خریداری نمائید و با اطمینان خاطر روند انتقال و خرید شرکت را انجام دهید.

دقت نمائید در هنگام خرید تمام مدارک ثبتی شرکت را دریافت نموده، تغییرات در اداره ثبت شرکت ها و همچنین در اداره دارائی به طور کامل انجام شود.


خرید شرکت در اصفهان:

در صورتی که تصمیم دارید شرکتی که در اصفهان وجود دارد و فعالیت آن در اصفهان می باشد را خریداری نمائید و یا خودتان در اصفهان هستید و تصمیم به خرید شرکت در سایر نقاط و استان های ایران را دارید می توانید از کارشناسان موسسه آلامتو کمک گرفته و شرکت مناسبی را در اصفهان یا سایر استان های ایران خریداری نمائید و با خاطری آسوده انجام امور آن را به ما بسپارد تا روند آن به طور کامل انجام شود.

خرید شرکت در تبریز:

تبریز در منطقه آذربایجان ایران واقع شده است و مرکز استان آذربایجان شرقی است. تبریز، یکی از بزرگ‌ترین قطب های اقتصادی ایران است.

در شهر تبریز فعالیت‌های اقتصادی در زمینه صنایع غذایی، صنایع تولیدی اعم از سنگین و سبک، صنایع دستی و هنری، تجارت و خدمات انجام می شود.

چنانچه تصمیم به خرید شرکت از تبریز را دارید به دنبال شرکت ثبت شده در تبریز هستید و یا خودتان در تبریز هستید و تصمیم به خرید شرکت آماده از تهران یا سایر استان های کشور را دارید می توانید خدمت مورد نظرتان را از موسسه آلامتو درخواست داده و به انجام برسانید.

میانگین زمان خواندن:21 دقیقه و 54 ثانیه