بایگانی نوشته‌ها


ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس

انگلستان یک کشور بسیار قوی در اقتصاد جهان است. بسیاری از اقتصاددانان جهان پس از جدایی این کشور از اتحادیه اروپا، آینده بسیار خوبی را برای اقتصاد این کشور پیش‌بینی می‌کنند. این محیط اقتصادی خوب، به همراه سهولت ثبت شرکت در انگلیس و وجود قوانین تشویقی برای کسب و کارها، همه عواملی است که باعث شده کارآفرینان بین‌المللی به ثبت شرکت در انگلیس بیاندیشند و شرکت‌های چند ملیتی به فکر تاسیس شعبه شرکت در انگلیس باشند.

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

در این مقاله میخواهیم مراحل، هزینه های جاری و نگهداری ثبت شرکت در ترکیه را شرح دهیم.کشور ترکیه (Turkey) همواره یکی از گزینه های انتخاب تجارت برای کسب و کارها بوده است.تاسیس شرکت اگر با برنامه ای درست و حساب شده انجام شود، می تواند با حداقل هزینه ممکن و با پاسپورت ایران انجام شود.مالکیت شرکت ۱۰۰ درصد در اختیار شما بوده و نیازی به شراکت با فرد ترک نمی باشد.اما در ابتدا باید شما ببینید که هدفتان از تاسیس شرکت چیست؟آیا قصد تجارت و مراودات تجاری دارید یا صرفا قصد دریافت اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکیه دارید؟اما روند کار به چه صورت است و هزینه ها ی آن چقدر است؟آیا ارزش ثبت شرکت با هدف دریافت اقامت وجود دارد؟در این متن به تمامی سوالات بالا پاسخ می دهیم.

ثبت شرکت در عمان

ثبت شرکت در عمان

برای شروع کسب و کار  و ثبت شرکت در عمان، در این مطلب قصد داریم شرایط ثبت شرکت در عمان، قوانین آن در سال 2023، هزینه‌ها و مراحل آن را بررسی کنیم. در ادامه هم انواع شرکت‌ها و مجوزها برای ثبت در عمان را بررسی کرده، نگاهی به مزایا و معایب ثبت شرکت در این کشور می‌اندازیم و چند حوزه برای ثبت شرکت در عمان برای ایرانیان پیشنهاد داریم.

ثبت شرکت در دبی

ثبت شرکت در دبی

امارات متحده عربی یکی از توسعه‌یافته‌ترین کشورهای منطقه است که سرعت بالای رشد آن، فضای مناسبی برای سرمایه‌گذاری در امارات، مهاجرت و زندگی در این کشور فراهم آورده است. شرایط ثبت شرکت در دبی و سایر مناطق امارات توسط موسسه آلامتو در سال‌های اخیر ساده‌تر شده و متقاضیان می‌توانند پس از گذراندن چند مرحله با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن شرکت خود را ثبت کرده و مشغول به کار شوند.

شغل نویسندگی، هنر و مهارت رساندن پیام به  مخاطبان از طریق نوشتن است.
نویسندگان: تیم تولید محتوای موسسه الامتو
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...