بایگانی نوشته‌ها


طراحی لوگو

با سلام خدمت شما عزیزان با کیلک روی این لینک وارد صفحه شده و  با مطالعه مطالب موجود در صفحه طراحی لوگوی و پر کردن فرم ، و ارسال آن برای ما در لیست طراحی لوگو قرار میگیرید  و یکی از  طراحان ما از طریق واتس اپ با شما ارتباط گرفته و لوگو مطابق با سلیقه و درخواست  شما با نرم افزار حرفه ای adobe illustrator طراحی شده و تقدیم میگردد.

سوالات متداول خرید و فروش شرکت

سوالات متداول خرید و فروش شرکت

به نظر شما شرکت با مسئولیت محدود بخرم بهتر هست یا سهامی خاص؟ برای شرکت در مناقصات و مزایدات کدام نوع از شرکت را بخریم بهتر هست؟ چرا باید در زمان خرید شرکت از مشاور ثبتی کمک بگیریم؟و..........

خرید و فروش موسسه ثبت شده

خرید و فروش موسسه ثبت شده

افرادی که تمایل به فعالیت با شخص حقوقی موسسه را دارند می توانند از موسساتی که به تازگی و یا در گذشته ثبت شده اند در قالب خرید موسسه، استفاده نمایندو.......افرادی که موسسه ای را ثبت کرده اند تاکنون از موسسه استفاده نکرده اند و یا حتی عملکردی را با موسسه به انجام رسانده اند و اکنون دیگر تمایلی به ادامه فعالیت ندارند می توانند موسسه خود را به فروش رسانده و واگذار نمایند.

خرید و فروش شرکت ثبت شده

خرید و فروش شرکت ثبت شده

گاهی اوقات در اسرع وقت به شرکت یا موسسه ای نیاز داریم تا در مناقصات یا مزایدات خاصی که تاریخ آنها بسیار نزدیک است شرکت نماییم ولی زمان کافی برای ثبت و دریافت مجورها نداریم لذا بهترین گزینه پیش رو خرید شرکت آماده و ثبت شده و داری رتبه بندی و مجوز متناسب با خواسته ماست..........شما میتوانید شرکتی که به تازگی یا طی سالهای گذشته به ثبت رسانده اید و دیگر تمایلی به نگه داشتن یا ادامه فعالیت با آن را ندارید؛ این امکان برای شما فراهم هست به صورت کاملا قانونی به اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی واگذار و منتقل نمائید و این در حالی است که شما علاوه بر اینکه بابت تغییرات و یا انحلال آن متحمل هزینه نمی شوید بلکه می توانید از واگذاری و فروش آن سود و منفعت به دست بیاورید.

شغل نویسندگی، هنر و مهارت رساندن پیام به  مخاطبان از طریق نوشتن است.
نویسندگان: تیم تولید محتوای موسسه الامتو
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...